Silogel dostępny w internetowym sklepie medycznym matopat24.pl

Silogel żel na skórę po bliznach
 

Silogel, żel do pielęgnacji skóry po bliznach, to produkt będący uzupełnieniem portfolio produktów TRICOMED SA, dedykowanych rehabilitacji blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych. Produkt z uwagi na swoje właściwości może być z powodzeniem stosowany jako uzupełnienie terapii wyrobami uciskowymi Codopress jak i niezależnie. 

Za sprawą swojej żelowej formuły Silogel łatwo się wchłania, pozostawiając skórę gładką i miękką w dotyku. Tworząc na powierzchni skóry film, ochrania powierzchnie skóry przed działaniem środowiska zewnętrznego, zapewniając optymalne warunki do regeneracji naskórka.

Gdzie kupić Silogel? 

Silogel dostępny jest w punktach pomiarowych Codopress, rozlokowanych w całej Polsce. Produkt jest chętnie wybierany przez pacjentów odwiedzających nasz główny punkt pomiarowy w Łodzi, zlokalizowany w siedzibie firmy TRICOMED SA. Sprzedaż prowadzona jest na miejscu lub za pośrednictwem sprzedaży wysyłkowej. 

Wraz z początkiem bieżącego miesiąca produkt dostępny jest również za pośrednictwem strony matopat24.pl, będącej oficjalnym sklepem internetowym produktów marki TRICOMED SA. Zarówno sklep internetowy matopat24.pl jak i powiązane z nim konto na serwisie allegro.pl pozwalają na łatwy zakup produktu za pomocą kilku kliknięć. 

PRZEJDŹ DO SKLEPU MATOPAT24.PL